Operator maszyn pakujących

Virtu Production Sp. z.o.o.

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie w związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: OMP/09/2018

Zadania:

  • obsługa maszyn pakujących produkty garmażeryjne;
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn: zmiana folii, etykiet, zmiana asortymentu;
  • przestrzeganie zasad etykietowania produktów;
  • drukowanie etykiet oraz uzupełnianie stanu etykiet i folii;
  • diagnozowanie usterek maszyn do pakowania;
  • samodzielne usuwanie drobnych usterek;
  • wykonywanie podstawowych prac związanych z przeglądami okresowymi.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, przy zachowaniu wysokiej jakości;
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność, dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

  • pracę na stałe w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę w systemie 3- zmianowym;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Prezentacja firmy

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji