Oceanic S.A.

OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH

Od: Oceanic S.A.
Miejsce pracy: Trąbki Małe k. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Tczew, Starogard Gdański, Malbork, Elbląg

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Dział Produkcji – stanowisko Operator Maszyn Pakujących

Obowiązki:
• Obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych i innych urządzeń niezbędnych w procesie pakowania.
• Raportowanie danych produkcyjnych.
• Prowadzenie prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń.
• Współpraca z pracownikami Działu Utrzymania Ruchu w zakresie prawidłowej konserwacji urządzeń oraz szybkiego usuwania awarii.
• Aktywny udział we wdrażaniu projektów
• Udział w pracach związanych z doskonaleniem wyników ilościowych i jakościowych

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce wykonywania pracy: Trąbki Małe

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne
• Mile widziana znajomość systemów zapewnienia jakości ISO 9001, GMP
• Mile widziana znajomość narzędzi Lean Management (5S, SMED, TPM)
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
• Gotowość do podjęcia pracy zmianowej
• Zaangażowanie, odpowiedzialność