Operator Maszyn/ Pakowacz

Work Service

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pracę przy produkcji szkła zespolonego lub
  • pakowanie finalnych produktów oraz
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

Odpowiedni Kandydat to osoba posiadająca:

  • Chęć i motywację do podjęcia pracy
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat w systemie III zmianowym
  • Dokładność i rzetelność
  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia w rozwojowej branży
  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • Pracę według grafiku; od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • Możliwość pracy w soboty, liczonej jako nadgodziny (płatne dodatkowo 100%)
  • 14,5 zł brutto/h na początek + wysokie premie produkcyjne, uzależnione od efektów pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji