Operator maszyn/ Pakowacz (przetwórstwo szkła)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. OMP/035/MGR

Zadania:

  • Prace fizyczne przy produkcji szkła
  • Przygotowywanie komponentów do produkcji
  • Układanie wyrobu gotowego na stelaże
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Obsługa maszyn i urządzeń niezbędnych w procesie produkcji
  • Kontrola jakości i sortowanie produkowanych elementów

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy fizycznej od zaraz w dużej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej w Krakowie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy wypłacany co miesiąc - zawsze na czas!
  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość wyrobienia karty MultiSport

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Motywacja i chęci do wykonywania pracy fizycznej
  • Punktualność i samodyscyplina
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14-22)
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials