OPERATOR MASZYN – oferta dla Ukraińców i Białorusinów

Stal-Krak Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o. Stal-Krak Sp. z o.o.
Stal-Krak istnieje na rynku konstrukcji stalowych od 2005 roku z siedzibą w Krakowie. Obecnie spółka zatrudnia około 200 osób na umowę o pracę w kraju i za granicą. Posiadamy zagraniczny oddział firmy w Niemczech, gdzie świadczymy usługi spawalnicze, elektryczne oraz wykonanie instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w prefabrykacji i montażu zbrojenia dla budynków mieszkalnych i przemysłowych. Ponadto oferujemy wykonanie oraz montaż stali zbrojeniowej w postaci koszy dla pali oraz ścian szczelinowych.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Firma Stal-Krak Sp. z o.o. z siedziba w Krakowie zaprasza do współpracy pracowników z Ukrainy i Białorusi.

Poszukujemy pracowników do świadczenia pracy na hali produkcyjnej w Polsce na stanowisku pracownika produkcji-operatora maszyn zbrojarskich.

Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

W ramach realizowanych przez naszą firmę kontraktów w Niemczech oddelegowujemy tam naszych pracowników do czasowego wykonywania pracy.

Firma zapewnia pomoc w zakresie spraw administracyjnych związanych z zatrudnieniem (zezwolenie na pracę , meldunek , legalizacja pobytu ,certyfikat rezydencji , sprawy ubezpieczenia , wiza niemiecka )

Warunkiem koniecznym do zatrudnienia jest udokumentowanie co najmniej

6 – miesięcznego wcześniejszego legalnego zatrudnienia w Polsce.

Mile widziane posiadanie zezwolenia na pobyt stały, Karty Polaka

Opis stanowiska pracy

Obsługa maszyn zbrojarskich takich jak:

  • maszyny tnące
  • giętarki manualne
  • automaty gnące
  • maszyny gwintujące
  • zgrzewarki
  • maszyny do obróbki mat

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w Polsce na etapie przyuczenia – od 14,70 brutto / godz. lub adekwatnie do umiejętności
  • zarobki w Niemczech od 1500 € - 1950 € netto / m-c

Pracownicy otrzymują bezpłatne:

  • pomoc w zakwaterowaniu i zameldowaniu
  • badania lekarskie
  • szkolenie BHP
  • ubranie robocze
  • w przypadku oddelegowania do Niemiec
    - przejazd do Niemiec i z Niemiec
    - zakwaterowanie i zameldowanie
    - środki czystości
    - dojazdy pomiędzy kwaterą a zbrojarnią
    - pełną opiekę polskojęzyczną i pomoc w szerokim zakresie / urzędy, lekarze, wszelkie formalności /

Oczekiwania:

  • sumienność , obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • wytrzymałość fizyczna
  • zaangażowanie

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu nawiązania kontaktu.

Można również osobiście skontaktować się z nami pod numerami telefonów:

+48 609-637-729 lub (+48) 12 257-40-76

w godz. 07:30 - 15:30

lub pod adresem e-mail : kadry@stal-krak.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".