Randstad Polska (nr 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej współpracą na stanowisku

operator maszyn/ monter

Nr ref.: 36757
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Luboń k. Poznania

Zakres obowiązków:
  • obsługa pras mimośrodowych i hydraulicznych
  • obsługa maszyn ślusarskich (wiertarki, szlifierki itp.)
  • montaż detali

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi pras
  • mile widziana umiejętność posługiwania się maszynami ślusarskimi
  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność
  • gotowość do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)