Operator maszyn - montaż części samochodowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pszczyna

Zadania:

  • Montaż podzespołów samochodowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym (za dodatkowym wynagrodzeniem)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy - początkowy okres zatrudnienia przez Adecco Poland, następnie zatrudnienie przez Klienta
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa 16,50zł/h brutto
  • Premię pracowniczą do 360zł brutto za wyniki w pracy
  • Dodatki stanowiskowe w wysokości do 300zł brutto
  • Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym do ok. 400zł brutto
  • Program płatnych poleceń nowych pracowników
  • Program lojalnościowo-motywacyjny: Adecco +Club
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy: OkSystem
  • Stołówkę pracowniczą oferującą posiłki w atrakcyjnych cenach
  • Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatoru, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic
  • Firma znajduje się w bliskiej odległości od stacji PKP Czechowice-Dziedzice Południowe oraz przystanku MZK

Będąc zatrudnionym bezpośrednio przez Klienta oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną w firmie Medicover
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane przez Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Kartę MultiSport

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV klikając APLIKUJ

Numer referencyjny: OM/07/2020/VAC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.