Operator maszyn – Maszyny pakujące / produkcja żywności

Concept Plus Sp. z o.o.

45-062 Opole, opolskie

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)
poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: 45-062 Opole

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje osób chętnych podjęciem pracy jako operator maszyn w przedsiębiorstwie produkcji żywności.

Zakres obowiązków
– Typowe zadania (z możliwością doszkolenia) dla przedsiębiorstwa prodkucji żywności
– Obsługa maszyn pakujących
– Odpowiedzialność za porządek i czystość na własnym dziale
– Pakowanie produktów w skrzynie i kartony
– Przeprowadzenie kontroli jakości

Oferujemy
– Zarobki według taryfy płac iGZ + dodatki (ponad taryfowa wypłata)
– Stawka godzinowa 9,10€, po przepracowanych 9 miesiącach 9,33€ / godz. brutto
– Gratyfikacja bożonarodzeniowa oraz dodatek urlopowy
– Odzież robocza (bezpłatnie)
– Możliwość zatrudnienia przez przedsiębiorstwo
– Osobista opieka przez pracownika Concept Plus

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną lub skontaktowanie się z naszym biurem oraz podanie najbliższego terminu rozpoczęcia pracy.

———– Concept (+) ———-

E-Mail | Tel. +48 (77) 4130 024 | Biuro Opole

Wymagania
– Ukończone wykształcenie zawodowe
– Techniczna znajomość maszyn
– Wysoka jakość pracy, wytrzymałość fizyczna
– Umiejętność pracy w zespole
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym
– Praca w chłodnych pomieszczeniach +1 do +4 stopnie
– Dobra znajomość języka niemieckiego (na poziomie komunikatywnym)
– Mile widziane prawo jazdy kategorii B