Operator maszyn manualnych do obróbki drewna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn manualnych do obróbki drewna typu piły, strugarki
  • Finalne wykończenie drewna

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do pracy na 1 zmianę ( poranna zmiana)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów
  • Zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej

Warunki:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta- umowa o pracę: praca na stałe !
  • Praca w renomowanej firmie z tradycjami
  • Praca tylko na 1 zmianę
  • Zagwarantowany pakiet szkoleń w Szwecji( szkolenia po polsku)
  • Pracodawca pokrywa cały koszt szkolenia :zakwaterowanie + diety zagraniczne
  • Wysoki pakiet wynagrodzeń

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: Opwl/ha/sos/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.