Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Miejsce pracy: Września, Gniezno, Słupca
Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • nadzorowanie pracy maszyn,
  • zapewnianie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • przygotowywanie materiałów do produkcji.

Wymagania:
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • pracę w systemie ciągłym - 3 dni pracy, 3 dni wolnego,
  • pracę w godzinach 6:00-18:00, 18:00-6:00,
  • przeszkolenie stanowiskowe,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy