Opis stanowiska pracy

Drukarnia POZKAL Sp. z o.o. Sp. komandytowa jedna z wiodących w kraju firm w zakresie kompleksowych usług poligraficznych i pokrewnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn introligatorskich

Miejsce pracy: Inowrocław

Zakres zadań i obowiązków:

  • obsługa urządzeń i maszyn do oprawy twardej,
  • obsługa urządzeń i maszyn do przygotowania bloków,
  • przygotowywanie niezbędnego do pracy surowca,
  • kontrola procesu produkcyjnego oraz jakości produkowanego wyrobu ( w ramach zajmowanego stanowiska ).

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora wyżej wymienionych maszyn introligatorskich,
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność logicznego myślenia ,
  • wskazane wykształcenie poligraficzne lub techniczne.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacja (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Nasza Firma dynamicznie się rozwija, stąd zapraszamy do współprac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo