Operator Maszyn Introligatorskich

Dot2Dot S.A.

62-080 Batorowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie.

Właśnie powiększamy nasz zespół, do którego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Batorowo k. Poznania, Nowy Konik k. Warszawy, Gdańsk Kowale

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich
• nadzór i kontrola jakości produktu
• ustawianie właściwych parametrów maszyny
• produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktu
• dbałość o stan techniczny maszyn
• czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy

Wymagania

• wykształcenie minimum zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane)
• doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich mile widziane
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• program wdrożenia do organizacji,
• narzędzia niezbędne do pracy,
• system premiowy uzależniony od wyników pracy,
• ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach,
• ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,
• przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów,
• dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Benefity:
• dofinansowanie karty sportowej
• prywatna opieka medyczna
• dofinansowanie szkoleń i kursów
• ubezpieczenie na życie, w tym dzieci i młodzieży
• system płatnych poleceń pracowniczych
• miejsca parkingowe dla pracowników
• aromatyczna kawa

Prezentacja firmy

Grupa Dot2Dot S.A. jest liderem branży opakowań z tektury litej z kilkud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji