Operator Maszyn IMM

Reuss - Seifert

Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Reuss-Seifert jest firmą z kapitałem niemieckim, liderem w dziedzinie produkcji akcesoriów budowlanych z ponad 100 letnią tradycją na rynku. Innowacyjne, ekonomicznie i praktycznie rozwiązania pozwoliły osiągnąć firmie status dostawcy artykułów dla przemysłu budowlanego na międzynarodową skalę.

Główna siedziba znajduje się obecnie w Niemczech, a nowy zakład produkcyjny powstanie w 2017 roku w Nowej Soli. Firma zatrudni około 250 pracowników do produkcji tworzyw sztucznych z plastiku, metalu, betonu i innych akcesoriów budowlanych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

  • ważenie, liczenie i pakowanie produktów i materiałów w odpowiednim opakowaniu zgodnie z planem operacyjnym,
  • znakowanie pojemników, kontenerów lub opakowań,
  • sprawdzanie pojemników, materiałów i produktów w celu zapewnienia, że ​​specyfikacje opakowań i produktów zostały spełnione,
  • rejestr produktów, pakowanie oraz informacja o zamówieniu według określonych procedur i regulaminów.
  • usuwanie ukończonych lub wadliwych produktów lub materiałów.
  • obsługa pojemników z uszczelkami lub materiałów za pomocą elementów złącznych oraz narzędzi ręcznych.
  • montaż i przygotowywanie kartonów, skrzyń, toreb i pojemników z wykorzystaniem narzędzi ręcznych,
  • czyszczenie pojemników, materiałów lub obszarów pracy z wykorzystaniem środków czyszczących oraz narzędzi ręcznych,
  • przestrzeganie wszystkich odpowiednich przepisów bezpieczeństwa,
  • włączanie i wyłączanie zasilania urządzenia w przypadku problemu, zgodnie z standardową procedurą.
  • zgłaszanie wszystkich istotnych kwestii do ustawiacza lub lidera zmiany,
  • przestrzeganie bezpieczeństwa i produkcyjnych procedur szkoleniowych zgodnie z wymaganiami.

Wymagane kompetencje

  • Praca w stałym systemie zmianowym 24/5 z regularnymi dodatkowymi przesunięciami w sobotę
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Elastyczność (praca na różnych maszynach).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Szkolenia stanowiskowe.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem serwisu,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis