OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Boryszew HR Service

Toruń, kujawsko-pomorskie

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia pracy.
Obecnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

W związku z dynamicznym rozwojem firma Boryszew Maflow otwiera nowy zakład produkcyjny w Toruniu. Zapewniamy płatne szkolenie w naszej siedzibie w Tychach a później zapewniamy pracę w zakładzie w Toruniu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych w trybie automatycznym
  • przygotowanie i odbiór detali
  • produkcja końcówek aluminiowych - formowanie, lutowanie, gięcie
  • prace montażowe elementów i części
  • kontrola jakości wykonywanych elementów

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (mile widziane)
  • zdolności manualne
  • motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • nastawienie na dłuższą współpracę

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju i awansu
  • bogaty pakiet dodatków płacowych
  • przyjazna atmosfera

GWARANTUJEMY DOFINANSOWANIE DO ZAKWATEROWANIAI DODATEK RELOKACYJNY!

Zainteresowane osoby prosimy do przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.