Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych
dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata\ki na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń

Od: Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania

  • obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (typu szlifierki, tokarki, frezarki)
  • wykonywanie zleconych części na podstawie rysunku technicznego
  • pomiar wykonywanych elementów
  • samokontrola podczas procesu produkcji pierścieni tłokowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zawodach wyuczonych: tokarz, szlifierz, frezer
  • znajomość narzędzi pomiarowych
  • zdolności manualne, spostrzegawczość
  • dokładność, rzetelność, sumienność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.