Operator maszyn i urządzeń w Schwerin, Hagenow i Lübtheen

K&K social resources and development GmbH

Niemcy, Schwerin, Hagenow i Lübtheen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora (meldunek, klasa podatkowa, ubezpieczenie)
  • Wynagrodzenie zaczynające się od 12 Euro brutto na godzinę (zależnie od kwalifikacji)

Obowiązki

  • Opracowanie części na maszynach i urządzeniach sterowanych CNC według rysunków i programów
  • obsługa i nastawienie maszyn i urządzeń zgodnie z aspektami technicznymi i ekonomicznymi
  • kontrola wyprodukowanych części i w razie potrzeby nanoszenie poprawek
  • przegląd techniczny

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne jako operator maszyn i urządzeń w branży metalowej
  • doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym (lub podobnym) stanowisku
  • wiedza i umiejętności CNC w zakresie obróbki skrawaniem blach jest zaleta
  • zrozumienie rysunków technicznych
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • posiadanie prawa jazdy i samochodu będzie dodatkowym atutem (dodatki za dojazd do pracy)
  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym (B1)

Państwa droga do nas

Prosimy o przesyłanie Aplikacji przez opcje "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.

Prosimy nawiązać kontakt z osoba do tego wyznaczoną, która niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Do Państwa dyspozycji pozostaje m.in. poczta elektroniczna oraz WhatsApp:

Brückenstraße 5a, 10179 Berlin

Osoba wyznaczona do kontaktu: Pani Marzena Hofmann

Telefon: +49 160/ 908 402 77

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka