Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- obsługa maszyn produkcyjnych;
- kontrola pracy urządzeń, informowanie o usterkach;
- kontrola jakości produktów;
- dokładne i sumienne wykonywanie poleceń przełożonego.

Oferta:

- umowa o pracę;
- atrakcyjny system premiowy;
- praca w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym;
- praca w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

UWAGA! Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę!

Wymagania

- doświadczenie w wykonywaniu prac magazynowych mile widziane;
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji