Opis stanowiska pracy

Zagraniczna firma, rozpoczynająca działalność w Polsce w zakresie produkcji

suchej karmy dla zwierząt, zatrudni pracownika na stanowisko :

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zobowiązana przez okres około roku

zdobyć doświadczenie w firmie produkującej suchą karmę dla zwierząt w Belgii.

Po zakończonym stażu zapewnione zatrudnienie na umowę o pracę w firmie

na terenie Biskupic Ołobocznych ( woj. Wielkopolskie)

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna, między innymi za:

• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń

• Kierowanie podległym zespołem, w celu maksymalizacji wydajności i wyników produkcji

• Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji i napraw maszyn

• Optymalizacja technologiczna produkcji

Wymagania :

• Dobra znajomość języka angielskiego ( znajomość języka technicznego ,

będzie dodatkowym atutem )

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej

• Dobra znajomość mechaniki, pneumatyki i automatyki

• Dobra znajomość komputera

• Umiejętność podejmowania decyzji i zarządzania zespołem

• Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

• Zdolności organizacyjne, rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy:

• Interesującą pracę

• Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności

Prezentacja firmy

United Petfood jest ekskluzywnym producentem marek własnych w zakresie s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis