Operator maszyn i urządzeń do obróbki blach/ Operator CNC

Wiper Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

WIPER sp. z o.o. Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

Obecnie poszukuje osób, które po przeszkoleniu będą obsługiwały maszyny do obróbki blach, w tym sterowane CNC.

Miejsce pracy: Katowice (okolice), Mikołów

Region: śląskie

Obowiązki:

  • obsługa maszyn, w tym CNC (wykrawarka, prasy krawędziowe, laser, tokarka)
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną na podstawie istniejących programów
  • ewentualna korekta parametrów - po przeszkoleniu
  • kontrola wykonanych części
  • przestrzeganie procedur i zasad bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • preferowane wykształcenie techniczne na kierunkach mechanicznych minimum średnie,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi urządzeń pomiarowych,
  • dokładność i precyzja, skrupulatność, solidność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwość przyuczenia.

Prezentacja firmy

Producent odwodnień liniowych i punktowych ze stali nierdzewnej do kabin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy