Operator maszyn_Garbów

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta - producenta artykułów reklamowych oraz biurowych z siedzibą w Garbowie - poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN_GARBÓW

nr ref: OPMA/LUB/2016

Obowiązki:

obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

minimum rok doświadczenia na stanowisku operator maszyn w zakładzie produkcyjnym,
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
mile widziane osoby z okolic Garbowa (do ok. 20 km).

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez agencje pośrednictwa na okres próbny, po tym okresie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
stawka miesięczna 1850 zł brutto - 2100 brutto;
dodatkowy system premiowy (premie uznaniowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie akordowe).

Oferta pracy tymczasowej nr licencji Agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.