operator maszyn (formowanie)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Dla naszego Klienta, firmy Global Steering Systems (GSS), do nowo powstającego zakładu w Opolu, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 31241
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny formującej, sterowanej za pomocą panelu operatorskiego (typowe czynności to np.: wprowadzanie nr programu, ilości sztuk, korekta wymiaru itp.)
  • załadunek i rozładunek maszyny ręczny detalami o wadze max 0,5kg
  • kontrola procesu
  • czytanie dokumentacji technicznej, wykonywanie kontroli jakości, pomiary za pomocą sprawdzianów wg instrukcji
  • korekta ustawień maszyny na podstawie otrzymanych wyników pomiarów
  • wymiana narzędzi, przezbrojenia
  • raportowanie wyników: ilości wykonanych części, ilości i rodzaju braków
  • udział w programie TPM
  • raportowanie pracy w programie ERP (wpisanie danych w panelu operatorskim przy stanowisku pracy)
  • obsługa wózka paletowego ręcznego

Oczekiwania:

  • nastawienie na jakość, wydajność i terminowość wykonywanej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • umiejętność koncentracji na wykonywanym zadaniu przed dłuższy czas
  • dbałość o przestrzeganie procedur i zasad BHP
  • umiejętność czytania i rozumienia instrukcji i raportów produkcyjnych
  • umiejętność obsługi wózka paletowego ręcznego
  • umiejętność obsługi komputera
  • minimum rok doświadczenia w pracy na produkcji

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)