Opis stanowiska pracy

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Obsługa maszyn cyfrowych: IGEN, Nuvere firmy Xerox, System CTP.
  • Obsługa maszyn introligatorskich: krajarka/gilotyna; sztanctygiel, blokówki, oklejarki i inne,
  • Obsługa systemu CTP, w tym impozycja, naświetlanie form oraz bieżąca konserwacja systemu,
  • Obsługa plotera, skanera, krojenie, sztancowanie, laminowanie, wykonywanie opraw zeszytowych i klejonych,
  • Przygotowywanie materiału do druku, sprawdzane plików pod względem technicznym, obróbka graficzna, nanoszenie korekt, wykonywanie projektów i opracowań graficznych,
  • Obsługa maszyn cyfrowych systemów produkcyjnych zarówno kolorowych jak i czarno-białych,
  • Umiejętność wykonywania projektów graficznych, opracowań graficzno-technicznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji działającej od lat na rynku,
  • umowę o pracę na pełen etat, praca zmianowa,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Oczekujemy:

  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość praktyczna pakietu Adobe CS (InDesign, Ilustrator, Photoshop) oraz PuzzleFlow Organizer,
  • Znajomość praktyczna pakietu Adobe CS (InDesigne, Ilustrator, Photoshop); MS Office oraz PuzzleFlow Organizer,
  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane zawodowe poligraficzne,
  • 5-letni staż pracy przy obsłudze maszyn cyfrowych.

Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  • list motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • oświadczenie o: pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną za pomocą opcji "Aplikuj" w terminie do dnia 15 września 2018 r.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

  • Kelner Stawiguda, k., Olsztynek