Operator maszyn druku cyfrowego / drukarz

Drukarnia Maciaszczyk

POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

zatrudnimy doświadczonego operatora cyfrowych maszyn drukujących.

Do obowiązków należeć będzie:

  • obsługa maszyn druku cyfrowego w technologii laserowej (maszyna arkuszowa) i latex (maszyna rolowa)

  • skład i przygotowanie prostych prac do druku (ulotki, wizytówki itp.)

  • obsługa i kontakt z Klientem

Oferujemy zróżnicowaną, ciekawą pracę w zgranym, doświadczonym zespole.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość podstawowych zasad przygotowania do druku

  • dobre wyczucie koloru

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Współpracujemy z licznymi Agencjami Reklamowymi i firmami z sektora mark... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja