Operator maszyn do tampodruku i sitodruku

Progresso Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Jelcz-Laskowice

• Obsługa maszyn do tampodruku oraz sitodruku,
• Przygotowanie oraz nadzór nad farbami do nadruku,
• Ustawianie maszyny oraz parametrów druku,
• Przezbrajanie maszyn, udział w pracach konserwacyjnych,
• Nadzór nad jakością produkowanych detali,

Wymagania

Wymagania
• Wykształcenie średnie zawodowe,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – w bezpośredniej obsłudze maszyn do tampodruku i sitodruku,
• Praktyczna znajomość technologii i procesów tampo- i sitodruku,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
• Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji