Operator maszyn do produkcji opakowań-z doświadczeniem

Derksen Polska Sp. z o.o.

41-600 Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz/Operator maszyn do produkcji opakowań
Miejsce pracy: Świętochłowice

Obowiązki:
- obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań (Slotter/Bobst);
- zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów;
- raportowanie przełożonym o istniejących nieprawidłowościach, informowanie
o powstałych awariach i konieczności napraw;
- przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych;
- pozostałe prace produkcyjne i dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata-warunek konieczny;
- umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej;
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
- dobre zdolności manualne.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00);
- pracę od poniedziałku do piątku (ewentualnie sobota - możliwość nadgodzin);
- przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych - umiejętności i cennego doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania!

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne