Opis stanowiska pracy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę

o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

                                   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                          OPERATOR CNC

                                                 kraj: Niemcy, ok. Zwickau

Szukasz ciekawej pracy i chcesz zarabiać atrakcyjne pieniądze za granicą - wyślij CV i dołącz do niemieckiego zespołu.

Zakres obowiązków operatora maszyn CNC:

  • obróbka komponentów przy użyciu maszyny CNC ( toczenie, szlifowanie, frezowanie)
  • praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z maszynami CNC,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny.

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.
  2. Pomoc w wynajęciu mieszkania.
  3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  5. Do 500 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  6. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  7. Możliwość wypłacania zaliczek.
  8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji