Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: ul. Milicka 20, 55-106 Zawonia

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę maszyny sterowanej numerycznie (ploter frezujący Profit H20 Format-4)
  • Bieżącą kontrolę jakości produkowanych komponentów

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie
  • Mile widziane wykształcenie techniczne

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach i szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe.

Forma kontaktu:

CV lub telefoniczna

Tel. 539-935-288

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis