Operator Maszyn CNC

Trenkwalder

Toruń, kujawsko-pomorskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Obowiązki:
  • obsługa maszyn CNC : frezarki bramowej numerycznej CNC z układem FANUC (obróbka metali),
  • pomiar i kontrola detali w trakcie jak i po zakończeniu pracy,
  • obsługa suwnic z poziomu zerowego.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie produkcyjne w obsłudze maszyn CNC,
  • znajomość obróbki skrawaniem na frezarce CNC,
  • znajomość metod obróbki skrawaniem metali,
  • ogólna wiedza na temat narzędzi skrawających,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana umiejętność obsługi suwnic z poziomu zerowego.

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenie stanowiskowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy