Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Świdnica

Zadania:

  • obsługa i / lub programowanie frezarki CNC 3- i 4-osiowej
  • wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym
  • uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów
  • dobór odpowiednich parametrów obróbczych, narzędzi i przyrządów
  • dbałość o jakość wykonywanych elementów
  • współpraca z technologiem/programistą
  • praca przy jednostkowych oraz małych seriach produkcyjnych

Wymagane kwalifikacje:

  • znajomość rysunku technicznego
  • kilkuletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem
  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne
  • znajomość minimum jednego układu sterowania numerycznego ( Haas, Sinumerik 810d lub Okuma OSP, Fanuc )
  • znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikromierz, kątomierz.
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Sumienność i rzetelność

Pożądane kwalifikacje:

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM (EdgeCam Solid edge AutoCad)
  • Doświadczenie przy wykonywaniu detali jednostkowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w systemie 2 zmianowym

Numer referencyjny: SWI/06/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.