Opis stanowiska pracy

Zadania:

- zapoznawanie się z dokumentacją techniczną przed wykonaniem detali,

- wykonywanie detali według załączonej dokumentacji wykonawczej i procesu technologicznego

- obsługa maszyn CNC

- pionowa obróbka szkła

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pracę w systemie zmianowym,

-udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

Wymagania

Wymagania:

-  doświadczenie w obróbce szkła

- wykształcenie techniczne (min. zawodowe),

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyny CNC – warunek konieczny,

- dokładność, skrupulatność,

- samodzielność.

Prezentacja firmy

Producent szyb zespolonych, okien i drzwi drewnianych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne