Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

operator maszyn CNC

Nr ref.: 26746
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:
  • podstawowa obsługa techniczna maszyn
  • wprowadzanie korekt programowych
  • kontrola jakości wykonywanych detali
  • praca na dwie zmiany

Oczekiwania:
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość obróbki skrawaniem na maszynach numerycznych
  • min. rok doświadczenia w obsłudze maszyn CNC
  • chęć do pracy i rozwoju swoich umiejętności

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • podstawa + premia uznaniowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)