Operator maszyn CNC

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Miejsce pracy: Słubice

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC
  • programowanie i ustawianie maszyn
  • wypełnianie kart stanowiskowych
  • obsługa urządzeń kontrolno - pomiarowych
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn
  • dbałość o jakość wyprodukowanych elementów
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy -5S

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie jako operator maszyn do obróbki plastycznej metalu i obróbki skrawaniem
  • umiejętność posługiwania się środkami kontrolno - pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym
  • rzetelne wykonywanie powierzonych czynności
  • umiejętność pracy zespołowej
  • odpowiedzialność, punktualność, dokładność
  • dyspozycyjność, zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę- podpisywaną bezpośrednio z Klientem
  • pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie
  • rozwój zawodowy
  • zakwaterowanie- mieszkanie opłacane przez pracodawcę
  • pomoc w znalezieniu pracy dla współmałżonków i partnerów
  • pozytywną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.