Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2236

Obowiązki:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:
-Obsługa plotera tnącego sterowanego numerycznie
-Dbałość o stan techniczny maszyny i narzędzi
-Kontrola jakościowa produkowanych wyrobów
-Programowanie oraz ustawianie plotera tnącego
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią historią;
-Atrakcyjny system wynagradzania na podstawie umowy o pracę ;
-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
-Dużą samodzielność.
-Kontakt telefoniczny 58 535 38 81

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie, zawodowe techniczne Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (Pakiet MS Office, pozostałe programy będę atutem np. CAD, programy do fakturowania ), Umiejętność czytania rysunku technicznego i odczytywania przyrządów pomiarowych Zaangażowanie i motywacja do pracy Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane Preferowane zamieszkanie powiat tczewski, starogardzki.

Miejsce pracy: Strzelnica 5, 83-130 Pelplin, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy