Steelpress Sp.z o.o.
Steelpress Sp.z o.o. Steelpress Sp.z o.o. Steelpress Sp.z o.o. Steelpress Sp.z o.o.
Steelpress Sp. z o.o. w Luboniu k. Poznania – nowoczesna, prężnie rozwijająca się polska firma produkująca części i akcesoria do przyczep bagażowych. Swoim zasięgiem działania obejmuje około 36 krajów na świecie.
Z uwagi na dynamiczny rozwój poszukujemy na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Luboń, Poznań (okolice)

Główne zadania:

  • programowanie i obsługa frezarskiego centrum obróbczego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne – preferowane z zakresu obróbki skrawaniem
  • znajomość oprogramowania Edgecam
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • gotowość do pracy 2 - zmianowej
  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w młodym i dynamicznym zespole
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko