Operator maszyn CNC

Plus Kadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC (mile widziani tokarze, frezerzy, ślusarze)
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • utrzymanie w dobrym stanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracy;
  • kontrola jakości wytworzonych produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje w obsłudze maszyn CNC;
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia stabilnego zatrudnienia w firmie nastawionej na długoterminową współpracę;
  • pracę w systemie dwuzmianowym;
  • możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 660 086 914.
Znajdziesz nas również w naszym biurze w Łodzi:
APT Plus Kadra (Intensive Group), ul. Łagiewnicka 54/56, bud. A, I piętro, pok. 107/108.

Zachęcamy do aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RozporządzeniaParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.