Operator Maszyn CNC

Work Service S.A.

Katowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn (frezarki, tokarki, wytaczarki);
  • Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną;
  • Dbałość o przebieg procesów i należyty stan maszyn.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod strukturę Klienta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, pakiet medyczny;
  • Dobry dojazd - przystanek autobusowy dla osób korzystających z komunikacji miejskiej przy firmie Klienta (linie: 9,10,37,138,292,653,688);
  • Mozliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenia zawodowe lub średnie techniczne (preferowana obróbka skrawaniem);
  • Znajomości i umiejętności odczytywania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w pracy na frezarkach, tokarkach, wytaczarkach CNC;
  • Znajomości i umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.