OPERATOR MASZYN CNC

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis zadań:

- Obsługa maszyn CNC – tokarki lub frezarki
- Produkcja silników hydraulicznych dla przemysłu motoryzacyjnego
- Obróbka skrętów o przekroju prostokątnym i okrągłym
- Gabaryty: do 30-40 kg
- Maszyny: Padovani, Kitamura, Hyundai, CM2, Willey

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia jako operator maszyn CNC
- znajomość obsługi i programowania maszyn (sterowanie: Fanuc i
- Siemens)
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferta:

- umowa o pracę tymczasową na pełny etat
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie GRATIS
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- możliwość rozwoju zawodowego na kolejnych projektach

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji