Operator maszyn CNC / OŁAWA

Progresso HR Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PROGRESSO dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko

OPERATOR MASZYN CNC z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Oława

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę automatycznych tokarek CNC
  • kontrolowanie wymiany narzędzi,
  • kontrolę jakości wyprodukowanych produktów
  • przeprowadzanie kontroli jakości wyprodukowanych części
  • wprowadzanie korekt do systemu poprawianie tolerancji (rezerwy) w produkcji oraz decydowanie o wymianie narzędzi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ,
  • możliwość nadgodzin

Wymagania

  • doświadczenia na w/w stanowisku samodzielności w obsłudze maszyn

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne