Operator maszyn CNC - Niemcy

OTTO Work Force

Niemcy , zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
- raportowanie ilości
- wprowadzania drobnych korekt w przypadku odchyleń
- wymiana narzędzi
- kontrola magazynu.

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znajomość jednego z języków obcych: niemieckiego lub rosyjskiego,
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność bieżącej obsługi urządzeń sterowanych numerycznie,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr,
- dyspozycyjność, mobilność (własne auto),

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową z perspektywą zatrudnienia bezpośrednio u klienta w Niemczech,
- wynagrodzenie 12,5 euro brutto za godzinę,
- pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na wskazanym stanowisku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- zakwaterowanie 300 euro.miesięcznie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.