Opis stanowiska pracy

Do wzmocnienia naszego zakładu produkcyjnego w Stimpfach/Niemcy (90 km koło Norymbergi) szukamy:

Operator maszyn CNC / giętarki (k/m)

Miejsce pracy: Stimpfach/ Niemcy

Zadania:

  • Obsługa stołów do cięcia blachy (model Amada) lub maszyn CNC / giętarki
  • Programowanie maszyn
  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub praktyczne doświadczenie w dziedzinie produkcji blach
  • Znajomość czytania rysunków oraz dobra obsługa urządzeń pomiarowych
  • Charakteryzuje Cię niezawodność, elastyczność oraz wytrzymałość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie oraz regularne wyjazdy do domu
  • Dobrą atmosferę w pracy jakże rozmaicone zadania
  • Język roboczy jest Polski, znajomość języka Niemieckiego nie jest wymogiem

Grupa Schneider jest międzynarodową firmą rodzinną z siedzibą w Stimpfach. Wspólnie z naszymi siedmioma filiami wyznaczamy standardy w całej Europie w zakresie architektonicznie i fizycznie zaawansowanych elewacji. Osiągamy to dzięki znakomitym usługom inżynieryjnym i dojrzałym technicznie rozwiązaniom problemów. W naszych zakładach produkcyjnych planujemy, produkujemy i montujemy indywidualne konstrukcje okienne i fasadowe na powierzchni 60.000 m². Do naszych referencji należą jedne z najbardziej znanych kompleksów budowlanych w Europie:

+ Neo Bankside, London

+ Flughafen BBI, Berlin

+ Central Saint Giles, London

+ Pan Peninsula Towers, London

+ Hauptbahnhof, Berlin

+ BBC White City, London

+ Rolls Royce HQ, Goodwood

+ Bundeskanzleramt, Berlin

+ Arabeska, München

+ Neue Messe, Stuttgart

+ Pixel 34, Tiflis

+ Europa-Parlament, Luxembourg

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Czekamy na twoją aplikację, chętnie w języku polskim!

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą opcji "Aplikuj" lub:

Gebrüder Schneider Fensterfabrik GmbH & Co. KG

d.R. Pana Duckstein

Rechenberger Strasse 7-9

74597 Stimpfach

Niemcy

Telefon +49 (0) 7967 – 151 216

Słowa kluczowe: Operator maszyn, pracownik produkcji, ślusarz, wykrawarka, prasa krawędziowa, ciętarka, ciętarka CNC, CNC, Amada, pracownik, pracownik produkcyjny, produkcja blach, konstrukcja fasad, niemcy, niemiecki, angielski

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Inżynieria