Operator maszyn - Brygadzista

Progresso Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Główne obowiązki:

• Obsługa maszyn produkcyjnych (wtryskowych i rozdmuchowych),

• Wsparcie w utrzymaniu sprawności procesu produkcyjnego,

• Udział we wdrażaniu nowych procesów oraz szkoleniach (m.in. jakościowych),

• Przygotowanie produkcji, przygotowanie maszyn,

• Raportowanie

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziani także absolwenci kierunków związanych z zarządzaniem jakością oraz inżynierią jakości),

• Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,

• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Mile widziana podstawowa znajomość standardów ISO oraz narzędzi jakości,

• Znajomość MS Office,

• Komunikatywność, samodzielność,

• Umiejętność rozwiązywania problemów,

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturach firmy

• Atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji