Operator maszyn - Białężyce koło Wrześni

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator maszyn

Nr Ref. MC/OP/02/2015/

Białężyce koło Wrześni- woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- Praca przy produkcji szyberdachów według ustalonych standardów i zgodnie z wytyczonymi celami.

- Realizacja planów produkcyjnych.

- Prace montażowe.

Wymagania

- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe poparte doświadczeniem lub średnie o profilu technicznym.

- Doświadczenie w pracy produkcyjnej – mile widziane w branży automotive.

- Wiedza techniczna.

- Dobra kondycja fizyczna – praca stojąca

- Umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość.

- Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

- Praca zmianowa

- Stabilne zatrudnienie.

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system benefitów.

- Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej.

- Zatrudnienie w renomowanej Firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.