Operator maszyn - atrakcyjne warunki zatrudnienia

Work Service

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

• Obsługa maszyn produkcyjnych – branża motoryzacyjna

Wymagania:

• zdolności manualne

• znajomość obsługi komputera

• gotowość do podjęcia pracy w systemie 1 zmianowym (docelowo 2 i 3 zmiany)

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po 6 miesiącach przejście pod firmę)

• stałe, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

• pracę w renomowanej i szybko rozwijającej się firmie

• 2 tygodniowe szkolenie przygotowujące do pracy we Francji ( w centrali firmy)

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji