OPERATOR MASZYN (2250-2500 EURO NETTO)

Humanus Personalservice GmbH

86720 Nördlingen, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • uzbrajanie maszyny
  • usuwanie drobnych usterek
  • utrzymanie ruchu

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2250-2500 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
  • brak tzw. Zeitkonta - (wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji)!
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra +25% do wypłaty
  • cykliczne podwyżki
  • możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy po 12 miesiącach
  • darmowe ubranie robocze (zapewnione przez pracodawcę)
  • regularne zaliczki
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • dodatkowe 100 euro. Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie w branży technicznej np. ślusarz, ślusarz maszynowy, ślusarz przemysłowy, mechanik, mechanik samochodowy

Prezentacja firmy

Humanus - po prostu uczciwa praca! <br/> <br/>Jesteśmy prężnie rozwijają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
150
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
dodatki zmianowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji