MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.
MTU Aero Engines, jeden z czołowych producentów silników lotniczych i podzespołów napędowych, zatrudniający ponad 8.500 pracowników na całym świecie. Jej najmłodszy oddział MTU Aero Engines Polska rozpoczął działalność na początku kwietnia 2009 roku na terenie Doliny Lotniczej w Tajęcinie koło Rzeszowa. Zakład jest częścią całego procesu, od rozwoju (projekty związane z aerodynamiką, wytrzymałością materiałów czy optymalizacją termiczną) poprzez produkcję, aż do napraw.

Operator Manualny

Miejsce pracy: Tajęcina

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy przy obróbce manualnej w firmie z branży lotniczej, motoryzacyjnej lub samochodowej (mile widziane na stanowiskach ślusarz, mechanik, polerownik)
  • Wymagane doświadczenie w wykonywaniu ręcznych prac ślusarskich,
  • Umiejętność wykonywania pomiarów z użyciem konwencjonalnych narzędzi pomiarowych,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność pracy w grupie.

Obowiązki:

  • Ręczna obróbka części lotniczych wg instrukcji roboczej.
  • Przygotowanie i wykonywanie ręcznych operacji ślusarskich
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Nadzorowanie i wypełnianie dokumentacji towarzyszącej, przewodnika
  • Kontrola wizualna i wymiarowa wykonywanych sztuk.

Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, „pensja fair”, wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania work-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę”.
  • Zasady wynagradzania: na starcie realizacja planu kwalifikacji, "pensja fair", wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych, liczne aktywności w ramach promowania worka-life balance, dofinansowane obiady w stołówce firmowej, pakiet medyczny a dla osób długotrwale związanych w firmą - "bonus za współpracę".
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Więcej informacji: www.mtu-polska.com