Opis stanowiska pracy

Hilton Food Group jest głównym dostawcą porcjowanego mięsa w Europie dla sieci Tesco, Ahold, Albert Heijn, RIMI i ICA.

Od roku 2006 Hilton Food Group działa także w Polsce, pod nazwą Hilton Foods Ltd. Sp. z o. o. Zakład produkcyjny znajduje się w sąsiedztwie tyskiej części katowickiej specjalnej strefy ekonomiczniej.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu poszukujemy osób odpowiedzianych, oczekujących wyzwań zawodowych na stanowisko:

Operatora Logistyki

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózka widłowego bocznego,
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
  • Obsługa przyjęć/wydań do z magazynu (wózek boczny),
  • Inwentaryzacje,
  • Kompletacje wysyłek,
  • Praca w systemie 3-zmianowym,
  • Obsługa skanera,
  • Obsługa systemu SAP

Wymagania:

  • Znajomość SYSTEMU SAP lub doświadczenie w innym systemie, operacyjnym (mile widziana),
  • Znajomość pakietu MS Office (mile widziana),
  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Książeczka sanepidowska,
  • Odpowiedzialność, punktualność, dokładność, komunikacja

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Hilton Food Group jest europejskim liderem w branży konfekcjonowania, po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne