Operator Logistyczny (Operator wózka widłowego)

InterKadra Sp. z o.o.

Kvasiny, Czechy, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kvasiny, Czechy

Zadania:
• Praca na linii produkcyjnej w renomowanej firmie Czeskiej
• Przygotowanie i wysyłka małych produktów, towarów i komponentów w małych klatkach
• Logistyka dla firm (VZV) na stanowiskach pracy kierowcy i operacjach fabrycznych

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
• Atrakcyjną stawkę godzinową + łatwo osiągalne premie
• Zorganizowanie oraz dofinansowanie do zakwaterowania
• Inne atrakcyjne dodatki finansowe i pozapłacowe
• 2-3 zmianowy system pracy
• Możliwość nadgodzin

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, na liniach montażowych
• Uprawnienia na wózki widłowe (możliwość przeprowadzenia szkolenia przez pracodawcę)
• Podstawowa znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane
• Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
• Mile widziane pary
• Prawo jazdy Kat.B

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.