Operator Liniii Produkcyjnej - Nowy Zespół

Hays Poland

Brzeg, opolskie

Hays Poland

Brzeg
Brzeg
NR REF.: 1127542

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Skarbimierzu Osiedlu,poszukujemy osób na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej.

Obowiązki na tym stanowisku to:
  • Obsługa i zapewnienie efektywnej pracy maszyn i urządzeń do ekstruzji folii,
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanego produktu,
  • Dokonywanie manualnych poprawek, usuwanie awarii na linii i dbanie o stan techniczny urządzeń,
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderami, magazynem, działem jakości i utrzymaniem ruchu, Przestrzeganie wewnętrznych procedur i zasad BHP i p/poż.,

Idealny kandydat na to stanowisko powinien posiadać:
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora linii ekstruzji w parku maszynowym sterowanym i ustawianym komputerowo,
  • Umiejętność czytania i dostosowywania się do instrukcji technicznych,
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (12-godzinnym),

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premie kwartalne, pakiet prywatnej opieki medycznej dofinansowanej przez pracodawcę, świadczenia socjalne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy