Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Operator Linii

Miejsce pracy: Stryków (bezpłatny transport z Łodzi)

Obecnie dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator Maszyn Pakujących.

Miejsce pracy: Stryków (bezpłatny transport z: Łódź)

Nr ref.: OMP/Łódź_Piotrkowska/072016/ML

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny (karta Lunch 200 zł netto dodatkowo, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi
  • karta Multisport
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

  • realizacja zadań produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności w systemie komputerowym
  • raportowanie do przełożonego
  • prowadzenie kontroli jakościowej produktu

Nasze oczekiwania:

  • min wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy na produkcji min 3 miesiące
  • książeczka Sanepid (bądź gotowość do jej wyrobienia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: