Operator linii SMT

Projekt-Praca

Rogoźnica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa i programowanie linii SMT,
• Kontrola jakości wyprodukowanych produktów,
• Dokumentowanie procesu produkcji,
• Raportowanie aktualnego stanu realizacji prac

Wymagania

• Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
• Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym,
• Doświadczenie w montażu powierzchniowych układów elektrycznych
• Znajomość obsługi linii SMT (Dek Horizon 03iX; Yamaha YS12P; BTU Pyramax 125N)
• Znajomość programów CAD’owskich (AutoCAD, Eagle); mile widziana znajomość programów do projektowania 3D
• Znajomość elementów elektronicznych,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Dokładność, pracyzja, kreatywność,umiejętnośćpracy w zespole,
Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn SMT,
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Praca jednozmianowa,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Praca w przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

Naszym zadaniem jest szybkie zapewnienie kompetentnego personelu.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria